TELICA skleněné umyvadlo na desku ? 42 cm, bílá mat TY181W
TELICA skleněné umyvadlo na desku ? 42 cm, bílá mat TY181W
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BEAUTY |
| Rozměr | 42x14,5 cm |
| Průměr | 420 mm |
| Šířka | 420 mm |
| Výška | 145 mm |
| Hloubka | 420 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Sklo |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 7.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913898600 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
KING umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, ABS/chrom 0595PR25K7
expedice do 7 dnů705 Kč
Při platbě předem pouze 656 Kč
1 101 Kč
Při platbě předem pouze 1 024 Kč
Kovová podložka mezi umyvadlo a desku, výška 10mm, černá mat TY6401B
expedice do 7 dnů374 Kč
Při platbě předem pouze 348 Kč
Mohlo by Vás zajímat
6 674 Kč
Při platbě předem pouze 6 208 Kč
DALMA keramické umyvadlo na desku, ? 42 cm, grigio MM113
expedice do 7 dnů3 861 Kč
Při platbě předem pouze 3 592 Kč
TELICA skleněné umyvadlo na desku ? 42cm, černá mat TY181B
expedice do 7 dnů3 775 Kč
Při platbě předem pouze 3 512 Kč


