SAND/NUBES keramické umyvadlo na desku 38x38cm, černá mat 903826
SAND/NUBES keramické umyvadlo na desku 38x38cm, černá mat 903826
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 38x14x38 cm |
| Šířka | 380 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 380 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Čtverec |
| Hmotnost / ks | 9.0500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937822204 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | černá |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
1 926 Kč
Při platbě předem pouze 1 792 Kč
GSI umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, keramická zátka, 5-65mm, černá mat PVC26
expedice do 7 dnů1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat


