WAVE umyvadlová skříňka 89,7x45x47,8cm, pravá, bílá/dub stříbrný WA093-3011
WAVE umyvadlová skříňka 89,7x45x47,8cm, pravá, bílá/dub stříbrný WA093-3011
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WA093-3011 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | WAVE |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 90x45x48 cm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 450 mm |
| Hloubka | 480 mm |
| Barva | Bílá, Šedá |
| Dekor | Dub stříbrný |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 16.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913826344 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | šedá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
5 323 Kč
Při platbě předem pouze 4 952 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
5 925 Kč
Při platbě předem pouze 5 512 Kč
3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
5 925 Kč
Při platbě předem pouze 5 512 Kč
Mohlo by Vás zajímat
FILENA umyvadlová skříňka 82x51,5x43cm, černá mat strip FID1285BS
expedice do 7 dnů13 751 Kč
Při platbě předem pouze 12 792 Kč
LARITA umyvadlová skříňka 86x55x48cm, dub graphite LA090
na objednávku23 899 Kč
Při platbě předem pouze 22 232 Kč
11 267 Kč
Při platbě předem pouze 10 580 Kč
13 320 Kč
Při platbě předem pouze 12 488 Kč

