ARECA umyvadlo, litý mramor, 121x51,5cm, levé, bílá AC121L
ARECA umyvadlo, litý mramor, 121x51,5cm, levé, bílá AC121L
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 121x14,2x51,5 cm |
| Šířka | 1210 mm |
| Výška | 142 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Nástěnná-konzole, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Nábytkové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Balení obsahuje | Přepadová souprava |
| Hmotnost / ks | 19.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913955563 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
641 Kč
Při platbě předem pouze 596 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
11 601 Kč
Při platbě předem pouze 10 792 Kč
LOREA LED pásek 121cm, 1,2W, studená bílá LED125 58617
expedice do 7 dnů1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
LOREA umyvadlová skříňka 90x44x51,2cm, 1x zásuvka, dub alabama/bílá mat LE090-2231 53698
expedice do 7 dnů11 601 Kč
Při platbě předem pouze 10 792 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Lineární plastový žlab černý 950 mm s bočním odtokem D 50 a otočným sifonem CH PA 950 DC
expedice do 7 dnů2 522 Kč


