ODETTA umyvadlová skříňka 82x50x43,5cm, bílá lesk DT085-3030
ODETTA umyvadlová skříňka 82x50x43,5cm, bílá lesk DT085-3030
- Lišta mezi zásuvkami v bílé barvě (možno vyměnit za jinou barvu - k dokoupení).
- Možnost výběru DTDL nebo Rockstone desky pro umyvadlo na postavení.
- Při instalaci keramického umyvadla KARE je nutné použít distanční podložky (součástí balení skříňky) a sifon URBINO s Click Clack výpustí (k dokoupení).
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ODETTA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 82x50x43,5 cm |
| Šířka | 820 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hloubka | 435 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 31.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913885273 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
4 463 Kč
Při platbě předem pouze 4 152 Kč
KARE 85 keramické umyvadlo nábytkové 85x45cm, bílá 17085
expedice do 7 dnů4 094 Kč
Při platbě předem pouze 3 808 Kč
GODIVA umyvadlo, litý mramor, 83x44cm, bílá GU083L
expedice do 7 dnů4 463 Kč
Při platbě předem pouze 4 152 Kč
533 Kč
Při platbě předem pouze 496 Kč
Mohlo by Vás zajímat
11 773 Kč
Při platbě předem pouze 10 952 Kč
KALI umyvadlová skříňka 89x50x45cm, bílá 56091
na objednávku15 720 Kč
Při platbě předem pouze 14 738 Kč
RETRO umyvadlová skříňka 83,5x80x43cm, buk 1630
na objednávku27 726 Kč
Při platbě předem pouze 25 792 Kč
13 813 Kč
Při platbě předem pouze 12 950 Kč


