LOREA skříňka s dvojumyvadlem 181x46x51,5cm (90+90cm), bílá mat LE090-3131-01
LOREA skříňka s dvojumyvadlem 181x46x51,5cm (90+90cm), bílá mat LE090-3131-01
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LOREA |
| Rozměr | 181x46x51,5 cm |
| Šířka | 1810 mm |
| Výška | 460 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 64.2680 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913978081 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
LINDO boční organizér, sada 2ks, 114x323mm, plast, antracit LD002
expedice do 7 dnů533 Kč
Při platbě předem pouze 496 Kč
13 554 Kč
Při platbě předem pouze 12 608 Kč
149 Kč
LOREA LED pásek 181cm, 1,8W, studená bílá LED185 58621
na objednávku1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
Mohlo by Vás zajímat
PRIM umyvadlová skříňka 146x72x50cm, buk/bílá PM145
na objednávku31 983 Kč
Při platbě předem pouze 29 752 Kč
19 771 Kč
Při platbě předem pouze 18 392 Kč
LOREA skříňka s umyvadlem 141x46x51,5cm , levá, dub alabama/bílá mat LE070-2231-L-05
expedice do 7 dnů20 484 Kč
Při platbě předem pouze 19 235 Kč


