LOREA skříňka s dvojumyvadlem 161x46x51,5cm,, dub collingwood/černá mat LE080-1935-03
LOREA skříňka s dvojumyvadlem 161x46x51,5cm,, dub collingwood/černá mat LE080-1935-03
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LOREA |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 161x46x51,5 cm |
| Šířka | 1610 mm |
| Výška | 460 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Collingwood |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| EAN | 8590913978074 |
| Hmotnost / ks | 57.7480 kg |
| Balení | 2 ks |
| Barva | černá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
10 311 Kč
Při platbě předem pouze 9 592 Kč
LOREA LED pásek 161cm, 1,6W, studená bílá LED165 58619
na objednávku1 539 Kč
Při platbě předem pouze 1 432 Kč
LINDO boční organizér, sada 2ks, 114x323mm, plast, antracit LD002
expedice do 7 dnů533 Kč
Při platbě předem pouze 496 Kč
25 313 Kč
Při platbě předem pouze 23 770 Kč
Mohlo by Vás zajímat
19 771 Kč
Při platbě předem pouze 18 392 Kč
25 395 Kč
Při platbě předem pouze 23 847 Kč
WAVE dvojumyvadlová skříňka 149,7x50x47,8cm, bílá/dub cuneo WA150-3025
expedice do 7 dnů22 351 Kč
Při platbě předem pouze 20 792 Kč


