CIRASA umyvadlová skříňka s dvojumyvadlem 141x54x46cm, agila strip
CIRASA umyvadlová skříňka s dvojumyvadlem 141x54x46cm, agila strip
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR141-4343S-21 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 141x54x46 cm |
| Šířka | 1410 mm |
| Výška | 540 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Hnědá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 39.3620 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913987267 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | zelená |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
8 333 Kč
Při platbě předem pouze 7 752 Kč
Umyvadlový sifon šetřící místo 5/4", DN32, bílá 151.127.0
expedice do 7 dnů255 Kč
Při platbě předem pouze 241 Kč
15 669 Kč
Při platbě předem pouze 14 576 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ARUBA konzole s policí 158,4x40x49 cm, černá mat ARK160
na objednávku13 726 Kč
Při platbě předem pouze 12 768 Kč
36 547 Kč
Při platbě předem pouze 34 319 Kč
ARUBA konzole s policí 248,4x40x49 cm, černá mat ARK250
na objednávku22 007 Kč
Při platbě předem pouze 20 472 Kč
35 727 Kč
Při platbě předem pouze 33 549 Kč

