LOREA skříňka s dvojumyvadlem 181x46x51,5cm (80+20+80), dub alabama/bílá mat LE080-2231-05
LOREA skříňka s dvojumyvadlem 181x46x51,5cm (80+20+80), dub alabama/bílá mat LE080-2231-05
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LOREA |
| Rozměr | 181x46x51,5 cm |
| Šířka | 1810 mm |
| Výška | 460 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 68.4170 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913978128 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
10 440 Kč
Při platbě předem pouze 9 712 Kč
9 305 Kč
Při platbě předem pouze 8 656 Kč
12 031 Kč
Při platbě předem pouze 11 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
BRAND umyvadlová skříňka 160x73x50cm, mořený smrk BA161S
na objednávku26 221 Kč
Při platbě předem pouze 24 392 Kč
19 771 Kč
Při platbě předem pouze 18 392 Kč
CIRASA umyvadlová skříňka s dvojumyvadlem 141x54x46cm, dub alabama strip
expedice do 7 dnů34 970 Kč


