CIRASA umyvadlová skříňka s dvojumyvadlem 141x77x46cm, 3x zásuvka, bílá lesk
CIRASA umyvadlová skříňka s dvojumyvadlem 141x77x46cm, 3x zásuvka, bílá lesk
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 141x77x46 cm |
| Šířka | 1410 mm |
| Výška | 770 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 51.2000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913987281 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
MITRA kovová úchytka, průměr 25mm, chrom MT001
expedice do 7 dnů145 Kč
Při platbě předem pouze 135 Kč
LINDO "U" organizér 372x36x323mm, plast, antracit LD001
expedice do 7 dnů507 Kč
Při platbě předem pouze 472 Kč
LINDO boční organizér, sada 2ks, 114x323mm, plast, antracit LD002
expedice do 7 dnů533 Kč
Při platbě předem pouze 496 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ARUBA konzole s policí 218,4x40x49 cm, černá mat ARK220
na objednávku19 195 Kč
Při platbě předem pouze 17 856 Kč
23 720 Kč
Při platbě předem pouze 22 238 Kč
ARUBA konzole s policí 238,4x40x49 cm, černá mat ARK240
na objednávku21 061 Kč
Při platbě předem pouze 19 592 Kč
19 771 Kč
Při platbě předem pouze 18 392 Kč

