BRAHEA dvojumyvadlo 181x51,5cm (80+20+80cm), bílá mat BL181-80
BRAHEA dvojumyvadlo 181x51,5cm (80+20+80cm), bílá mat BL181-80
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BL181-80 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 181x12,7x51,5 cm |
| Šířka | 1810 mm |
| Výška | 127 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Zápustné |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 33.7000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913994661 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
11 171 Kč
Při platbě předem pouze 10 392 Kč
LOREA skříňka spodní policová 20x44x51,2cm, bílá mat LE020-3131 53700
expedice do 7 dnů4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
11 171 Kč
Při platbě předem pouze 10 392 Kč
LOREA umyvadlová skříňka 80x44x51,2cm, 1x zásuvka, dub alabama/bílá mat LE080-2231 53695
expedice do 7 dnů11 171 Kč
Při platbě předem pouze 10 392 Kč
Mohlo by Vás zajímat
33 592 Kč
Při platbě předem pouze 31 248 Kč
ARECA dvojumyvadlo, litý mramor, 141x51,5cm, bílá AC141
na objednávku8 566 Kč
Při platbě předem pouze 7 968 Kč
20 287 Kč
Při platbě předem pouze 18 872 Kč
27 199 Kč
Při platbě předem pouze 25 541 Kč

