KERALA umyvadlová skříňka 140x35x47,5cm, 1x zásuvka, agila
KERALA umyvadlová skříňka 140x35x47,5cm, 1x zásuvka, agila
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KR140-4343 |
Dostupnost:
na objednávku
- Výsuv BLUM® s funkcí tlumení BLUMOTION s doživotní zárukou
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KERALA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 140x35x47,5 cm |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 350 mm |
| Hloubka | 475 mm |
| Barva | Hnědá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Deska |
| Hmotnost / ks | 40.6933 kg |
| EAN | 8590913995309 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | zelená |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
497 Kč
Při platbě předem pouze 469 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
8 591 Kč
Při platbě předem pouze 7 992 Kč
12 031 Kč
Při platbě předem pouze 11 192 Kč
8 591 Kč
Při platbě předem pouze 7 992 Kč
Mohlo by Vás zajímat
24 575 Kč
Při platbě předem pouze 23 077 Kč
LOREA skříňka s dvojumyvadlem 141x46x51,5cm (70+70cm), dub alabama/bílá mat LE070-2231-02
expedice do 7 dnů20 484 Kč
Při platbě předem pouze 19 235 Kč
LOREA skříňka s dvojumyvadlem 161x46x51,5cm , dub collingwood/černá mat LE070-1935-10
expedice do 7 dnů24 575 Kč
Při platbě předem pouze 23 077 Kč
36 547 Kč
Při platbě předem pouze 34 319 Kč

