CIRASA umyvadlová skříňka s dvojumyvadlem 141x54x46cm, dub stříbrný
CIRASA umyvadlová skříňka s dvojumyvadlem 141x54x46cm, dub stříbrný
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR141-1111-21 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 141x54x46 cm |
| Šířka | 1410 mm |
| Výška | 540 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Dub stříbrný |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 39.3620 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913987229 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon šetřící místo 5/4", DN32, bílá 151.127.0
expedice do 7 dnů255 Kč
Při platbě předem pouze 241 Kč
MITRA kovová úchytka, průměr 25mm, chrom MT001
expedice do 7 dnů145 Kč
Při platbě předem pouze 135 Kč
149 Kč
Mohlo by Vás zajímat
WAVE dvojumyvadlová skříňka 149,7x50x47,8cm, bílá/dub alabama WA150-3022
expedice do 7 dnů22 351 Kč
Při platbě předem pouze 20 792 Kč
WAVE dvojumyvadlová skříňka 149,7x50x47,8cm, bílá WA151
na objednávku24 253 Kč
Při platbě předem pouze 22 738 Kč
LOREA skříňka s umyvadlem 141x46x51,5cm , levá, dub alabama/bílá mat LE070-2231-L-05
expedice do 7 dnů20 484 Kč
Při platbě předem pouze 19 235 Kč

