SMARTSELECT podomítková sprchová termost baterie, box, zlato mat UBC-RP042GB 53062
SMARTSELECT podomítková sprchová termost baterie, box, zlato mat UBC-RP042GB 53062
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SMART SELECT |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 156 mm |
| Výška | 156 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Termostat |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Ostatní | 2 výstupy, PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 3.5080 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913961427 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
SOFTFLEX plastová sprchová hadice, 150cm, zlato mat 1208-19
expedice do 7 dnů413 Kč
Při platbě předem pouze 384 Kč
Držák sprchy hranatý, pevný, s vyústěním, zlato mat AQ591GB
expedice do 7 dnů912 Kč
Při platbě předem pouze 848 Kč
SLIM hlavová sprcha, 300x300mm, zlato mat SL101GB
na objednávku2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Ravak 10CVS2-100 L satin+Transparent 7QLA0U03Z1
na objednávku7 727 Kč
Při platbě předem pouze 7 272 Kč
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 120 x 150 cm, transparentní, zlatá 894-120-101-50-00
expedice do 10 dnů4 201 Kč
Ravak 10CVS2-100 R satin+Transparent 7QRA0U03Z1
na objednávku7 727 Kč
Při platbě předem pouze 7 272 Kč
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 100 x 150 cm, transparentní, zlatá 894-100-101-50-00
expedice do 10 dnů4 001 Kč

