Držák sprchy hranatý, pevný, s vyústěním, černá mat SG303NE
Držák sprchy hranatý, pevný, s vyústěním, černá mat SG303NE
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SG303NE |
Dostupnost:
skladem
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 50 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 67 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Nástěnná |
| Ostatní | Pevné |
| Hmotnost / ks | 0.3800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913876004 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | černá |
Doporučujeme přikoupit
SOFTFLEX plastová sprchová hadice, 150cm, černá mat 1208-17
expedice do 7 dnů292 Kč
Při platbě předem pouze 272 Kč
Podobné zboží
826 Kč
Při platbě předem pouze 768 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Držák sprchy kulatý, pevný, s vyústěním, černá mat 1205-09B
expedice do 7 dnů800 Kč
Při platbě předem pouze 744 Kč
Držák sprchy hranatý, pevný, s vyústěním, chrom JM540
expedice do 7 dnů765 Kč
Při platbě předem pouze 712 Kč
Držák sprchy kulatý, otočný, s vyústěním, chrom SG201
expedice do 7 dnů1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
MINIMAL držák sprchy kulatý, pevný, s vyústěním, nerez mat MI035
expedice do 7 dnů1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč

