LATUS podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, hranatá, chrom 1102-07
LATUS podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, hranatá, chrom 1102-07
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPECTRE |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 170 mm |
| Výška | 120 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Hmotnost / ks | 3.2450 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913825163 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
1 568 Kč
Při platbě předem pouze 1 450 Kč
expedice do 7 dnů
Podobné zboží
Podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, kulatá, chrom 1103-07
expedice do 7 dnů3 947 Kč
Při platbě předem pouze 3 672 Kč
Podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, hranatá, chrom 1103-08
expedice do 7 dnů4 979 Kč
Při platbě předem pouze 4 632 Kč
6 355 Kč
Při platbě předem pouze 5 912 Kč

