Podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, kulatá, chrom 1103-07
Podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, kulatá, chrom 1103-07
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 115 mm |
| Výška | 115 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | Úsporná ECO |
| Průtok (3 bar) | 8.000 l/min |
| Hmotnost / ks | 3.2500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913840098 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Podobné zboží
Podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, hranatá, chrom 1103-08
expedice do 7 dnů4 979 Kč
Při platbě předem pouze 4 632 Kč
6 355 Kč
Při platbě předem pouze 5 912 Kč
7 043 Kč
Při platbě předem pouze 6 552 Kč
Mohlo by Vás zajímat
LATUS podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, chrom 1102-46-01
expedice do 7 dnů4 412 Kč
Při platbě předem pouze 4 143 Kč
4 469 Kč
Při platbě předem pouze 4 196 Kč
Podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, kulatá, progresivní kartuše, bílá mat DB714
na objednávku5 719 Kč
Při platbě předem pouze 5 320 Kč

