RHAPSODY podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, kulatá, chrom 1209-07
RHAPSODY podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, kulatá, chrom 1209-07
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 190 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 103 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Hmotnost / ks | 3.1540 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913825170 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
Doporučujeme přikoupit
POWERFLEX kovová sprchová hadice, 120cm, chrom FLEX120
expedice do 7 dnůPodobné zboží
Mohlo by Vás zajímat

