ICONIC podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, kulatá, černá mat UBC-AF040B
ICONIC podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, kulatá, černá mat UBC-AF040B
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ICONIC |
| 3D model | ANO |
| Výška | 60 mm |
| Hloubka | 103 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Délka hadice | 1200 mm |
| Hmotnost / ks | 3.2300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913961816 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Příslušenství
2 571 Kč
Při platbě předem pouze 2 392 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
4 715 Kč
Při platbě předem pouze 4 427 Kč
3 001 Kč
Při platbě předem pouze 2 792 Kč
Podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, kulatá, progresivní kartuše, chrom DB700
expedice do 7 dnů4 205 Kč
Při platbě předem pouze 3 912 Kč
SPY podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, zlato PY13/17
expedice do 7 dnů8 591 Kč
Při platbě předem pouze 7 992 Kč

