KUBE X keramické umyvadlo 80x47cm, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 9422011
KUBE X keramické umyvadlo 80x47cm, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 9422011
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9422011 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 80x16x47 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 24.1000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937829753 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Mohlo by Vás zajímat
10 490 Kč
KUBE X keramické umyvadlo 80x47cm, s odkládací plochou vlevo, bez otvoru, bílá 9457011
na objednávku9 795 Kč
Při platbě předem pouze 9 112 Kč
5 495 Kč
Při platbě předem pouze 5 112 Kč
6 527 Kč
Při platbě předem pouze 6 072 Kč

