TURF betonové umyvadlo na desku, včetně výpusti, ? 44cm, bílý pískovec AR437
TURF betonové umyvadlo na desku, včetně výpusti, ? 44cm, bílý pískovec AR437
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AR437 |
Dostupnost:
na objednávku
- Ošetřeno voděodolnou nanovrstvou, která zároveň usnadňuje čištění
- Není určeno pro venkovní použití
- Balení obsahuje: Výpust Click-Clack s betonovou zátkou
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 44x14,5 cm |
| Průměr | 440 mm |
| Šířka | 440 mm |
| Výška | 145 mm |
| Hloubka | 440 mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Beton |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Balení obsahuje | Výpust |
| Hmotnost / ks | 9.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913886409 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | hnědá |
Doporučujeme přikoupit
KING umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, ABS/chrom 0595PR25K7
expedice do 7 dnů705 Kč
Při platbě předem pouze 656 Kč
Podobné zboží
ATTILA keramické umyvadlo, průměr 43cm, slonová kost DK005
expedice do 7 dnů6 261 Kč
Při platbě předem pouze 5 824 Kč
Mohlo by Vás zajímat
16 331 Kč
Při platbě předem pouze 15 192 Kč
PICOBELLO keramické umyvadlo na desku 50x34cm, bílá AR485
expedice do 7 dnů3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
DALMA keramické umyvadlo na desku, 48x38 cm, grigio MM513
expedice do 7 dnů3 982 Kč
Při platbě předem pouze 3 704 Kč
NOBAL skleněné gravírované umyvadlo na desku, 49x38 cm, černá TY326
expedice do 7 dnů7 379 Kč
Při platbě předem pouze 6 864 Kč

