KUBE X keramické umyvadlo polozápustné 55x47cm, 3 otvory, bílá ExtraGlaze 9434311
KUBE X keramické umyvadlo polozápustné 55x47cm, 3 otvory, bílá ExtraGlaze 9434311
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9434311 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 55x14,5x47 cm |
| Šířka | 550 mm |
| Výška | 145 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Polozápustné |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 17.2100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015160554 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
TURSI tříprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom TI017
expedice do 7 dnů10 311 Kč
Při platbě předem pouze 9 592 Kč
12 547 Kč
Při platbě předem pouze 11 672 Kč
Mohlo by Vás zajímat
5 753 Kč
Při platbě předem pouze 5 352 Kč
KUBE X keramické umyvadlo polozápustné 55x47cm, bílá ExtraGlaze 9434111
expedice do 7 dnů5 753 Kč
Při platbě předem pouze 5 352 Kč

