KUBE X keramické umývátko na desku, průměr 32cm, cenere mat 943517
KUBE X keramické umývátko na desku, průměr 32cm, cenere mat 943517
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-943517 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 32x12 cm |
| Průměr | 320 mm |
| Šířka | 320 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 320 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 6.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590013021 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | šedá |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 10-80mm, ABS/chrom CV1232 59350
expedice do 7 dnů314 Kč
Při platbě předem pouze 292 Kč
GSI umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, keramická zátka, 5-65mm, cenere mat PVC17
expedice do 7 dnů1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
Mohlo by Vás zajímat
8 505 Kč
Při platbě předem pouze 7 912 Kč
10 225 Kč
Při platbě předem pouze 9 512 Kč
10 225 Kč
Při platbě předem pouze 9 512 Kč
8 505 Kč
Při platbě předem pouze 7 912 Kč

