KUBE X keramické umývátko na desku, průměr 32cm, černá mat 943526
KUBE X keramické umývátko na desku, průměr 32cm, černá mat 943526
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-943526 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 32x12 cm |
| Průměr | 320 mm |
| Šířka | 320 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 320 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 6.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590013038 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | černá |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
GSI umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, keramická zátka, 5-65mm, černá mat PVC26
expedice do 7 dnů1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
Mohlo by Vás zajímat
53 131 Kč
Při platbě předem pouze 51 277 Kč
42 974 Kč
Při platbě předem pouze 41 475 Kč
44 187 Kč
Při platbě předem pouze 42 645 Kč
34 288 Kč
Při platbě předem pouze 33 092 Kč

