PURA keramické umývátko na desku, průměr 32cm, blush mat 885424
PURA keramické umývátko na desku, průměr 32cm, blush mat 885424
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-885424 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 32x12 cm |
| Průměr | 320 mm |
| Šířka | 320 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 320 mm |
| Barva | Červená/Růžová |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 4.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015169960 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | červená/růžová |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 10-80mm, ABS/chrom CV1232 59350
expedice do 7 dnů314 Kč
Při platbě předem pouze 292 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
GSI umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, keramická zátka, 5-65mm, blush mat PVC24
expedice do 7 dnů1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
Mohlo by Vás zajímat
2 743 Kč
Při platbě předem pouze 2 584 Kč
Lineární plastový žlab 950 mm, harmony mat s odtokem D 50 a otočným sifonem CH PA 950 H 1
expedice do 7 dnů2 328 Kč

