KUBE X keramické umyvadlo 60x47cm, bílá mat 9431109
KUBE X keramické umyvadlo 60x47cm, bílá mat 9431109
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9431109 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x16x47 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 18.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937828299 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Mohlo by Vás zajímat
9 881 Kč
Při platbě předem pouze 9 192 Kč
KUBE X keramické umyvadlo 60x47cm, s odkládací plochou vlevo, bez otvoru černá mat 9439026
na objednávku9 623 Kč
Při platbě předem pouze 8 952 Kč
9 623 Kč
Při platbě předem pouze 8 952 Kč
KUBE X keramické umyvadlo 60x47cm, s odkládací plochou vlevo, bez otvoru, bílá mat 9439009
na objednávku9 623 Kč
Při platbě předem pouze 8 952 Kč


