NORM keramické umyvadlo 60x40cm, 3 otvory, bílá ExtraGlaze 8636311
NORM keramické umyvadlo 60x40cm, 3 otvory, bílá ExtraGlaze 8636311
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8636311 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NORM |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x18x40 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 16.2600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015161070 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
12 547 Kč
Při platbě předem pouze 11 672 Kč
3 689 Kč
Při platbě předem pouze 3 432 Kč
Mohlo by Vás zajímat
KUBE X keramické umyvadlo 60x47cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, černá mat 94319026
na objednávku10 741 Kč
Při platbě předem pouze 9 992 Kč
PURA keramické umyvadlo Slim 62x46cm, černá mat 8884126
na objednávku9 279 Kč
Při platbě předem pouze 8 632 Kč
5 839 Kč
Při platbě předem pouze 5 432 Kč
7 043 Kč
Při platbě předem pouze 6 552 Kč

