MODO keramické umyvadlo na desku 50x35cm, bez otvoru, bílá mat
MODO keramické umyvadlo na desku 50x35cm, bez otvoru, bílá mat
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9884009 |
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | MODO COLOR |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 50x13x35 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 350 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| EAN | 8057729357184 |
| Taric | 69109000 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 16.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
Doporučujeme přikoupit
GSI umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, keramická zátka, 5-65mm, bílá mat PVC09
expedice do 7 dnů1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč

