KUBE X keramické umyvadlo 45x35cm, broušená spodní hrana, bílá ExtraGlaze 94859111
KUBE X keramické umyvadlo 45x35cm, broušená spodní hrana, bílá ExtraGlaze 94859111
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 45x15x35 cm |
| Šířka | 450 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 350 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze, Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 11.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590010051 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Mohlo by Vás zajímat
9 623 Kč
Při platbě předem pouze 8 952 Kč
SAND/NUBES keramické umyvadlo na desku 50x38cm, bílá ExtraGlaze 903711
expedice do 7 dnů7 645 Kč
Při platbě předem pouze 7 112 Kč
6 441 Kč
Při platbě předem pouze 5 992 Kč
12 203 Kč
Při platbě předem pouze 11 352 Kč


