NOBAL skleněné gravírované umyvadlo na desku, 49x38 cm, černá TY326
NOBAL skleněné gravírované umyvadlo na desku, 49x38 cm, černá TY326
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BEAUTY |
| Rozměr | 49x12x38 cm |
| Šířka | 490 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 380 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Sklo |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnost / ks | 9.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913942402 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | černá |
Příslušenství
76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
KING umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, ABS/chrom 0595PR25K7
expedice do 7 dnů705 Kč
Při platbě předem pouze 656 Kč
Kovová podložka mezi umyvadlo a desku, výška 10mm, černá mat TY6401B
expedice do 7 dnů374 Kč
Při platbě předem pouze 348 Kč
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 10-80mm, ABS/chrom CV1232 59350
expedice do 7 dnů314 Kč
Při platbě předem pouze 292 Kč
Mohlo by Vás zajímat
19 083 Kč
Při platbě předem pouze 17 752 Kč
8 591 Kč
Při platbě předem pouze 7 992 Kč
ERIDAN umyvadlo na desku, litý mramor, 50x35cm, kryt výpusti, bílá ER500
expedice do 7 dnů5 134 Kč
Při platbě předem pouze 4 776 Kč
FORMIGO betonové umyvadlo na desku, 47,5x36,5cm, písková FG114
expedice do 7 dnů8 591 Kč
Při platbě předem pouze 7 992 Kč

