Koupelnové stropní svítidlo, průměr 325mm, 1800lm, 24W, 4000K, IP44 AC464830055
Koupelnové stropní svítidlo, průměr 325mm, 1800lm, 24W, 4000K, IP44 AC464830055
| Výrobce: | Výrobce: LEDVANCE |
| Kód: | Kód: UBC-AC464830055 |
Vlastnosti
| Značka | LEDVANCE |
|---|---|
| Průměr | 325 mm |
| Šířka | 325 mm |
| Výška | 72 mm |
| Hloubka | 325 mm |
| Materiál | Plast |
| Typ osvětlení | LED |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Napětí | 230 V |
| Příkon | 24.00 W |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost | 1800 lm |
| Životnost (LED) | 20000 hod. |
| Hmotnost / ks | 0.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4099854105913 |
| Taric | 94051990 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 140 x 150 cm, mráz, chrom - 894-140-101-01-30
expedice do 10 dnů4 402 Kč
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 80 x 150 cm mrazivá, černá - 894-080-101-70-30
expedice do 10 dnů3 607 Kč
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 140 x 150 cm, transparentní, chrom 894-140-101-01-00
expedice do 10 dnů4 161 Kč

