TORIDI keramické umyvadlo 76x46,5cm, černá mat TU0226B
TORIDI keramické umyvadlo 76x46,5cm, černá mat TU0226B
Vlastnosti
| Značka | CERASTYLE |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 76x46,5 cm |
| Šířka | 760 mm |
| Výška | 165 mm |
| Hloubka | 465 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 21.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913944116 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | černá |
Příslušenství
76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Kovová krytka přepadu umyvadla, 30 mm, černá mat AR911
expedice do 7 dnů91 Kč
Při platbě předem pouze 85 Kč
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Mohlo by Vás zajímat
2 996 Kč
Při platbě předem pouze 2 833 Kč
SINTRA nástěnná sprchová baterie, chrom SX011
expedice do 7 dnů1 159 Kč
Při platbě předem pouze 1 096 Kč
Rea Rob sprchový set s termostatem, zlatá REA-P6625
expedice do 12 dnů6 320 Kč
Při platbě předem pouze 6 067 Kč


