KIRKÉ WHITE podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, bílá páčka, chrom KI42BC
KIRKÉ WHITE podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, bílá páčka, chrom KI42BC
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIRKÉ WHITE |
| Výška | 190 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Průměr kartuše | 42 mm |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 1.4500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913838996 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
LUX kovová sprchová hadice, roztažitelná 150-180cm, chrom FSACC293
expedice do 7 dnů275 Kč
Při platbě předem pouze 256 Kč
ANTEA držák sprchy s vyústěním, chrom 981R1 56439
expedice do 7 dnů1 539 Kč
Při platbě předem pouze 1 432 Kč
Mohlo by Vás zajímat
NUBES čelní držák ručníků 100cm, černá PANB100N
na objednávku4 893 Kč
Při platbě předem pouze 4 552 Kč
4 994 Kč
25 Kč
Při platbě předem pouze 24 Kč

