PAX podomítková sprchová baterie, 1 výstup, černá mat XA41/15
PAX podomítková sprchová baterie, 1 výstup, černá mat XA41/15
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PAX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 100 mm |
| Výška | 155 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | 1 výstup |
| Hmotnost / ks | 1.2960 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913890963 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Držák sprchy kulatý, pevný, s vyústěním, černá mat SG403NE
expedice do 7 dnů1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 032 Kč
SLIM hlavová sprcha, 300x300mm, černá mat SL101
expedice do 7 dnů1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
Sprchová souprava, posuvný držák 700mm, hadice 1500mm, černá mat SC515
expedice do 7 dnů2 399 Kč
Při platbě předem pouze 2 232 Kč
Sprchová tyč, posuvný držák, kulatá, 700mm, černá mat SC015
expedice do 7 dnů3 947 Kč
Při platbě předem pouze 3 672 Kč
Podobné zboží
SPY podomítková sprchová baterie, 1 výstup, černá mat PY41/15
expedice do 7 dnů3 517 Kč
Při platbě předem pouze 3 272 Kč
GINKO podomítková sprchová baterie, 1 výstup, černá mat 1101-41B
expedice do 7 dnů3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
2 223 Kč

