KIRKÉ stojánková bidetová baterie s výpustí, zlato KI03Z
KIRKÉ stojánková bidetová baterie s výpustí, zlato KI03Z
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI03Z |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIRKÉ |
| Výška | 166 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 42 mm |
| Ostatní | S výpustí |
| Hmotnost / ks | 2.1400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913844850 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil s matkou, 1/2"x 3/8", zlato 2020ZL
expedice do 7 dnů1 505 Kč
Při platbě předem pouze 1 400 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ICONIC stojánková bidetová baterie bez výpusti, černá mat UBC-AF003B
expedice do 7 dnů2 915 Kč
Při platbě předem pouze 2 712 Kč
BEBÉ stojánková bidetová baterie bez výpusti, bronz BB003/18
expedice do 7 dnů8 333 Kč
Při platbě předem pouze 7 752 Kč
3 603 Kč
Při platbě předem pouze 3 352 Kč
SOLARIS stojánková bidetová baterie bez výpusti, černá/měď mat WD003PG
expedice do 7 dnů3 255 Kč
Při platbě předem pouze 3 057 Kč

