TURSI stojánková bidetová baterie bez výpusti, černá mat TI003B
TURSI stojánková bidetová baterie bez výpusti, černá mat TI003B
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | TURSI |
| 3D model | ANO |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 140 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Hmotnost / ks | 2.1400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913977053 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Příslušenství
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil hranatý, 1/2"x3/8", černá mat SL115
expedice do 7 dnů654 Kč
Při platbě předem pouze 608 Kč
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Mohlo by Vás zajímat
10 741 Kč
Při platbě předem pouze 9 992 Kč
ANTEA stojánková bidetová baterie s výpustí, zlato 3185
na objednávku6 011 Kč
Při platbě předem pouze 5 592 Kč
SPY stojánková bidetová baterie bez výpusti, černá mat PY03/15
expedice do 7 dnů4 807 Kč
Při platbě předem pouze 4 472 Kč
FORATA stojánková bidetová baterie bez výpusti, černá mat FT003/15
expedice do 7 dnů4 463 Kč
Při platbě předem pouze 4 152 Kč

