SPY stojánková bidetová baterie bez výpusti, zlato mat PY03/19
SPY stojánková bidetová baterie bez výpusti, zlato mat PY03/19
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPY |
| 3D model | ANO |
| Výška | 142 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 1.5560 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913935398 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
RAV SLEZÁK MORAVA Baterie sprchová s hlavovou a ruční sprchou - stará mosaz MK181.5/3SM
expedice do 7 dnů9 684 Kč
Při platbě předem pouze 8 975 Kč
Sprchová baterie Novaservis Titania Retro II bez sprchového setu 150 mm chrom 99160/1.0
expedice do 4 dnů1 104 Kč
RAV SLEZÁK MORAVA Baterie sprchová se sprchou a otočným držákem - rozteč 100 mm MK180.0/2
expedice do 7 dnů2 034 Kč
Při platbě předem pouze 1 885 Kč
ANTEA nástěnná sprchová baterie, nikl 3868
expedice do 7 dnů3 603 Kč
Při platbě předem pouze 3 352 Kč

