RHAPSODY stojánková umyvadlová baterie s bidetovou sprchou, zlato mat 1209-09GB
RHAPSODY stojánková umyvadlová baterie s bidetovou sprchou, zlato mat 1209-09GB
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1209-09GB |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 40 mm |
| Výška | 183 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | Pro umývátko, Bidetová sprcha |
| Hmotnost / ks | 1.8850 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913948251 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil kulatý, 1/2"x3/8", zlato mat SL019
expedice do 7 dnů1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
598 Kč
Při platbě předem pouze 556 Kč
Mohlo by Vás zajímat
5 355 Kč
Při platbě předem pouze 5 028 Kč
VERSI stojánková bidetová baterie, bronz RV003/18
expedice do 7 dnů7 129 Kč
Při platbě předem pouze 6 632 Kč
ULTRAMIX stojánková bidetová baterie bez výpusti, černá mat UT003B
expedice do 7 dnů4 666 Kč
Při platbě předem pouze 4 381 Kč
ANTEA stojánková bidetová baterie s výpustí, chrom/zlato 3182
expedice do 7 dnů4 377 Kč
Při platbě předem pouze 4 072 Kč

