KIRKÉ podomítková sprchová baterie, 1 výstup, chrom KI41C
KIRKÉ podomítková sprchová baterie, 1 výstup, chrom KI41C
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIRKÉ |
| Šířka | 117 mm |
| Výška | 117 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 42 mm |
| Ostatní | 1 výstup |
| Hmotnost / ks | 0.8700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913838811 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
ANTEA držák sprchy s vyústěním, chrom 981R1 56439
expedice do 7 dnů1 539 Kč
Při platbě předem pouze 1 432 Kč
Bidetová sprška retro s hadicí a držákem spršky s vyústěním, chrom 9101
expedice do 7 dnů2 571 Kč
Při platbě předem pouze 2 392 Kč
LUX kovová sprchová hadice, roztažitelná 150-180cm, chrom FSACC293
expedice do 7 dnů275 Kč
Při platbě předem pouze 256 Kč
Mohlo by Vás zajímat
LATUS podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom 1102-42C
expedice do 7 dnů3 689 Kč
Při platbě předem pouze 3 432 Kč
ULTRAMIX podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, zlato mat UT042G
expedice do 7 dnů5 978 Kč
Při platbě předem pouze 5 613 Kč
18 481 Kč
Při platbě předem pouze 17 192 Kč
SPY podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, otočný přepínač, chrom PY43
expedice do 7 dnů4 033 Kč
Při platbě předem pouze 3 752 Kč

