ULTRATAP podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, černá mat/chrom UT042TBC
ULTRATAP podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, černá mat/chrom UT042TBC
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 180 mm |
| Výška | 180 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 2.9170 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913990120 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
SOFTFLEX plastová sprchová hadice, 150cm, černá mat 1208-17
expedice do 7 dnů292 Kč
Při platbě předem pouze 272 Kč
SLIM hlavová sprcha, průměr 300mm, černá mat MS573B
expedice do 7 dnů1 883 Kč
Při platbě předem pouze 1 752 Kč
Sprchové ramínko kulaté, 400mm, černá mat SL103
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Ruční sprcha, průměr 102mm, ABS/černá mat SK736
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
Mohlo by Vás zajímat
KAI podomítková sprchová baterie, 1 výstup, chrom KA41
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
3 337 Kč
Při platbě předem pouze 3 134 Kč
SPY podomítková sprchová baterie, 1 výstup, zlato PY41/17
expedice do 7 dnů4 807 Kč
Při platbě předem pouze 4 472 Kč
SPY podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, bílá mat PY42/14
expedice do 7 dnů5 065 Kč
Při platbě předem pouze 4 712 Kč

