BEBÉ podomítková sprchová baterie, 1 výstup, bronz BB041/18
BEBÉ podomítková sprchová baterie, 1 výstup, bronz BB041/18
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BEBÉ |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 106 mm |
| Výška | 156 mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | 1 výstup |
| Hmotnost / ks | 1.2960 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913936319 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | bronz |
Doporučujeme přikoupit
Držák sprchy kulatý, pevný, s vyústěním, bronz 981M6
expedice do 7 dnů1 496 Kč
Při platbě předem pouze 1 392 Kč
ANTEA ruční sprcha, 180mm, mosaz/bronz DOC26
expedice do 7 dnů1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
ANTEA sprchová tyč, posuvný držák, kulatá, 670mm, bronz SAL0036
expedice do 7 dnů3 001 Kč
Při platbě předem pouze 2 792 Kč
Mohlo by Vás zajímat
4 979 Kč
Při platbě předem pouze 4 632 Kč
2 915 Kč
Při platbě předem pouze 2 712 Kč
MIXONA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom MG042
expedice do 7 dnů3 001 Kč
Při platbě předem pouze 2 792 Kč
ICONIC podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom UBC-AF042
expedice do 7 dnů2 743 Kč
Při platbě předem pouze 2 552 Kč

