KIRKÉ BLACK stojánková umyvadlová baterie s výpustí, černá páčka, zlato KI02NZ
KIRKÉ BLACK stojánková umyvadlová baterie s výpustí, černá páčka, zlato KI02NZ
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI02NZ |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIRKÉ BLACK |
| Šířka | 65 mm |
| Výška | 182 mm |
| Hloubka | 115 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 42 mm |
| Výška výtoku | 83 mm |
| Ostatní | S výpustí |
| Hmotnost / ks | 2.2500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913931703 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil s matkou, 1/2"x 3/8", zlato 2020ZL
expedice do 7 dnů1 505 Kč
Při platbě předem pouze 1 400 Kč
RETRO umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, zlato 9595
na objednávku1 703 Kč
Při platbě předem pouze 1 584 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ULTRASAN stojánková umyvadlová baterie střední bez výpusti, chrom UT004V
expedice do 7 dnů5 027 Kč
Při platbě předem pouze 4 720 Kč
2 743 Kč
Při platbě předem pouze 2 552 Kč
11 472 Kč
Při platbě předem pouze 10 772 Kč
8 247 Kč
Při platbě předem pouze 7 672 Kč

