LEA stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, lékařská páka, chrom LE002
LEA stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, lékařská páka, chrom LE002
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | HOSPITAL |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 54 mm |
| Výška | 154 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 58 mm |
| Ostatní | Lékařská páka |
| Hmotnost / ks | 1.9600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913871313 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
2 790 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Prodlužovací kus 5/4" mezi výpust a sifon, chrom 0599OT50B7
expedice do 7 dnů507 Kč
Při platbě předem pouze 472 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
KING umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, ABS/chrom 0595PR25K7
expedice do 7 dnů705 Kč
Při platbě předem pouze 656 Kč
Mohlo by Vás zajímat
AXIA stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom 517/S
expedice do 7 dnů4 205 Kč
Při platbě předem pouze 3 912 Kč
GINKO 25 stojánková umyvadlová baterie se žlábkem, bez výpusti, v. 155mm, chrom 1101-05
expedice do 7 dnů3 603 Kč
Při platbě předem pouze 3 352 Kč
MIXONA 25 stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom MG001
expedice do 7 dnů2 399 Kč
Při platbě předem pouze 2 232 Kč
KIRKÉ CRYSTAL stojánková umyvadlová baterie s výpustí, páčka krystal, chrom KI02KC
expedice do 7 dnů4 807 Kč
Při platbě předem pouze 4 472 Kč


