RETRO umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, zlato 9595
RETRO umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, zlato 9595
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-9595 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ANTEA |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Průměr odpadu | 32 mm |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Hmotnost / ks | 1.0500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913859878 |
| Taric | 74122000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
RETRO umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, bronz 9596
expedice do 7 dnů1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 512 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, kulatý, bílá mat SI514
expedice do 7 dnů2 374 Kč
Při platbě předem pouze 2 208 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, hranatý, černá mat SI415
expedice do 7 dnů1 565 Kč
Při platbě předem pouze 1 456 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, hranatý, zlato SI417
na objednávku3 638 Kč
Při platbě předem pouze 3 384 Kč

