KERALA umyvadlová skříňka 80x35x47,5cm, 1x zásuvka, siena
KERALA umyvadlová skříňka 80x35x47,5cm, 1x zásuvka, siena
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KR080-4242 |
Dostupnost:
na objednávku
- Výsuv BLUM® s funkcí tlumení BLUMOTION s doživotní zárukou
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KERALA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 80x35x47,5 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 350 mm |
| Hloubka | 475 mm |
| Barva | Modrá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Deska |
| Hmotnost / ks | 23.7433 kg |
| EAN | 8590913995187 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | modrá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
497 Kč
Při platbě předem pouze 469 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
PREMIO deska kompozit 82x1,2x48,5cm, černá mat PRE080-3535 58265
expedice do 7 dnů5 581 Kč
Při platbě předem pouze 5 192 Kč
MURALES nábytkový sifon šetřící místo, 5/4", odpad 32mm, bílá 151.032.0
expedice do 7 dnů497 Kč
Při platbě předem pouze 469 Kč
Mohlo by Vás zajímat
15 446 Kč
Při platbě předem pouze 14 368 Kč
RETRO umyvadlová skříňka 73x80x46,5 cm, starobílá 1655
na objednávku26 092 Kč
Při platbě předem pouze 24 272 Kč
EZARA umyvadlová skříňka 78x54x39cm, dub cuneo EZ792-2525
expedice do 7 dnů9 193 Kč
Při platbě předem pouze 8 552 Kč

