THE NEW YORKER keramické umyvadlo 80x53cm, bílá
THE NEW YORKER keramické umyvadlo 80x53cm, bílá
| Výrobce: | Výrobce: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-564101 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | THE NEW YORKER |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 80x18x53 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hloubka | 530 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 20.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8388777318071 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
5 275 Kč
ALCA APR-R22-130-135-2 Krycí rošt pro krabicovou průběžnou vpust APR6, nerez AISI 316L
na objednávku4 644 Kč

