INKA odkladná keramická deska 52x35,5cm, voda 341834
INKA odkladná keramická deska 52x35,5cm, voda 341834
| Výrobce: | Výrobce: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-341834 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | INKA |
| Rozměr | 52x35,5 cm |
| Šířka | 520 mm |
| Hloubka | 355 mm |
| Barva | Černá |
| Dekor | Voda |
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost / ks | 8.9800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8034125973927 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | černá |
Příslušenství
600 Kč
Při platbě předem pouze 562 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
8 841 Kč
Při platbě předem pouze 8 224 Kč
7 671 Kč
Při platbě předem pouze 7 136 Kč
INKA keramické umyvadlo polozápustné, 60x40cm, bílá 341101
expedice do 7 dnů7 095 Kč
Při platbě předem pouze 6 600 Kč
5 977 Kč
Při platbě předem pouze 5 560 Kč
Mohlo by Vás zajímat
INKA odkladná keramická deska 12x35,5cm, zebra 341533
na objednávku7 215 Kč
Při platbě předem pouze 6 712 Kč
INKA odkladná keramická deska 22x35,5cm, voda 341634
na objednávku8 075 Kč
Při platbě předem pouze 7 512 Kč
3 947 Kč
Při platbě předem pouze 3 672 Kč
INKA odkladná keramická deska 32x35,5cm, bílá mat 341730
na objednávku5 925 Kč
Při platbě předem pouze 5 512 Kč

