INKA keramické umyvadlo polozápustné, 40x40cm, černá mat 341231
INKA keramické umyvadlo polozápustné, 40x40cm, černá mat 341231
| Výrobce: | Výrobce: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-341231 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | INKA |
| Rozměr | 40x40 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, Polozápustné |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 9.0800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8034125973583 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
INKA odkladná keramická deska 52x35,5cm, bílá mat 341830
na objednávku6 699 Kč
Při platbě předem pouze 6 232 Kč
6 699 Kč
Při platbě předem pouze 6 232 Kč
INKA odkladná keramická deska 32x35,5cm, bílá mat 341730
na objednávku5 925 Kč
Při platbě předem pouze 5 512 Kč
7 817 Kč
Při platbě předem pouze 7 272 Kč
Mohlo by Vás zajímat
8 841 Kč
Při platbě předem pouze 8 224 Kč
INKA keramické umyvadlo polozápustné, 60x40cm, bílá 341101
expedice do 7 dnů7 095 Kč
Při platbě předem pouze 6 600 Kč
5 977 Kč
Při platbě předem pouze 5 560 Kč

