INKA keramické umyvadlo polozápustné, 40x40cm, bílá 341201
INKA keramické umyvadlo polozápustné, 40x40cm, bílá 341201
| Výrobce: | Výrobce: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-341201 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | INKA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 40x40 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, Polozápustné |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 9.0800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8034125973552 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
INKA odkladná keramická deska 32x35,5cm, bílá 341701
na objednávku4 463 Kč
Při platbě předem pouze 4 152 Kč
INKA odkladná keramická deska 22x35,5cm, bílá 341601
na objednávku3 775 Kč
Při platbě předem pouze 3 512 Kč
7 817 Kč
Při platbě předem pouze 7 272 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Mohlo by Vás zajímat


