INKA keramické umyvadlo polozápustné, 60x40cm, bílá 341101
INKA keramické umyvadlo polozápustné, 60x40cm, bílá 341101
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | INKA |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 60x40 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, Polozápustné |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| EAN | 8034125973514 |
| Taric | 69109000 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 12.7700 kg |
| Balení | 1 ks |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
600 Kč
Při platbě předem pouze 562 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
3 947 Kč
Při platbě předem pouze 3 672 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
INKA odkladná keramická deska 52x35,5cm, bílá 341801
na objednávku5 237 Kč
Při platbě předem pouze 4 872 Kč
INKA odkladná keramická deska 12x35,5cm, bílá 341501
na objednávku3 001 Kč
Při platbě předem pouze 2 792 Kč
Mohlo by Vás zajímat
8 841 Kč
Při platbě předem pouze 8 224 Kč
5 977 Kč
Při platbě předem pouze 5 560 Kč
7 671 Kč
Při platbě předem pouze 7 136 Kč


